etimesgut yaz okulu

Etimesgut Yaz Okulu

Yaz Okulu Önkayıt

  Bağlıca Yaz Okulu

  Etimesgut Ankana Kids Kreş Anaokulu ve Etüt Merkezi; Etimesgut  Turgut Özal Köprüsü yakınındadır. Ankana Kids’te YAZ OKULU; okulların kapanmasıyla başlar, okullar açılana kadar devam eder. Yaz okulu 2 haftalık dönemler halinde, Anaşehir Koleji Kampüsü’nde  yapılır. Yaz okulu için sabah 7:30-9:00 arasında çocuğunuzu Türk Kızılayı Caddesi üzerinde bulunan Ankana Kids’e bırakabilirsiniz.     Ankana Kids şubemize bırakılıp, alınan çocuktan servis ücreti alınmaz. Buradan sabah kalvaltısı yapıldıktan sonra servislerimizle Anaşehir Koleji Bağlıca Kampüsü’ne gidilir. Yaz okulu 5-14 yaş çocuklarımıza yönelik olarak, okulumuzun Bağlıca kampüsünde yaşlarına göre oluşturulmuş gruplar halinde 2 haftalık dönemlerde yapılmaktadır.  Her pazartesi yeni dönem başlamaktadır.

  Gün içindeki kampüsümüze ve gezilere yönelik yapılan transferler ücretsizdir. Bağlıca, Etimesgut, Eryaman, Fatih, Sincan ,Çayyolu, Ümitköy bölgelerinden servis imkanımız vardır. Servis hizmeti okulumuza ait son model araçlarla sağlanmaktadır. Servis kullanmak isteyen öğrencilerimiz, servis kayıtlarını da yaptırması gerekmektedir.

  Okullarımız hafta içi hergün 7:30-19:00 arasında açıktır. Yaz okulu programımız sabah 8:30 başlar, akşam 17:00 de biter. Günde sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere 3 ögün verilir. Yemekler okulumuzun endüstriyel mutfağında aşçılarımız tarafından yapılır. Gün içinde; jimnastik, yüzme, ingilizce, basketbol, voleybol, futbol, satranç, el sanatları,dart, zeka oyunları vs. gibi etkinliklere katılırlar. Sürpriz yarışlar, eğlenceli oyunlar ve partilerle gün renklenir.

  Yüzme dersleri okulumuzun yüzme havuzunda hergün ders niteliğinde yapılır. Yüzmede seviyelere göre gruplar oluşturulur. Hiç yüzme bilmeyen öğrencilerimiz bir ay içinde yüzmeyi öğrenmektedir.

  Her hafta bir gün okul dışında  binicilik ve bowling dönüşümlü yapılır. Bu etkinliklerimiz için de ayrı bir ücret alınmaz.

  Yaz okulunda her dönem 4 grup halinde toplam 60 öğrenci alınır. Bu yüzden kayıt yaptırmak istediğiniz dönemleri önceden belirleyerek, kaydınızı oluşturmanızı öneririz. Bazı dönemlerde kontenjanımız dolduğu için kayıt alınamayabilir.

  Ankana Kids ve Anaşehir Okulları programda şartlara göre istediği her türlü değişikliği yapabilir. Ön kaydınızı sistem üzerinde oluşturabilirsiniz.