10 aylıktı benim küçük bebişim  Ankana Kıds ‘e başladığımızda. Tuvalet eğitimi yok, konuşamıyor, yampiri yumpiri yürüyordu. Nasıl ocak dediğimde Şengül öğretmen;  “Meryem öğretmen ona kendi çocuğu gibi bakar merak etmeyin” dedi. “Servis ile nasıl gelecek” dediğimde;  “araba koltuğunda Emre bey onu bize ulaştırır” dedi. Dedikleri her şey aynen oldu. Şimdi üç buçuk yaşında olan oğluşum hergün okula gitmek, yeni öğretmeni Gözde öğretmeni görmek, serviste muzurluk yapmak için can atıyor. Rica ettiğim her konuda bana yardımcı oldukları,  oğluma kendi çocukları gibi baktıkları serviste güvenliğini sağladıkları için başta Şengül öğretmenime, Meryem öğretmene, Gözde öğretmene, şoförümüz Emre Bey’e, Tuğba öğretmene teşekkür ederim. Bu arada okulda çalışan tüm öğretmen ve görevlilerin tüm çocukları isimleri ile tanıyor ve ilgileniyor olması da mükemmel.

Oğlumuz Tuna Göktürk’ü henüz 20 aylıkken teslim etmiştik. Bugün 6 yaşında. İlk gün oğlumuzun nasıl bakılacağını merak ederek belki biraz endişe ile bıraktık. Ama bugün içimiz çok rahat. Çünkü Ankana Kıds’in bizim hayatımızda çok önemli bir yeri var. Oğlum Tuna’nın sayenizde bedensel, psiko-motor, sosyal-duygusal, zihinsel, ve dil gelişimlerini büyük ölçüde tamamlayarak, bu doğrultuda sağlıklı kişilik geliştirmesini sağlayarak çevreye uyumunu kolaylaştırdınız ve onu gelecekteki yaşamına hazırladınız. Biz Anaşehir yolculuğuna gelecek yıl 1.sınıfta devam ederken, Tuna’nın Ankana Kıds’teki boşluğunu  kardeşi  Aras Göktuğ  dolduracak ve aynı özveriyi ona da göstereceğinize inanıyorum. Sizinle olmaktan mutluyuz. Teşekkürler sevgili müdürümüz Şengül Başkaya ve öğretmenimiz Mine Gökmen.

Oğlumun 2.Evi

Biz sizinle geçirdiğimiz zamanlarda çok mutlu, huzurlu ve güvende hissettik kendimizi. O yüzden  ilkokulumuzda da sizinle beraber olmayı tercih ettik. Başta Şengül Hanım olmak üzere bütün öğretmenlerimize çok teşekkür ederim. Oğlumuzun yüzündeki tebessüm sizinle kat ve kat arttı. Bize kattıklarınız için minnettarım.

İlk günlerde minnoşumdan nasıl ayrılırım diyordum. Kahvaltı etti mi?, yemek yedi mi? , acaba bir zarar gördü mü? Ama  geçen zaman içinde o kadar çok alıştık ki, tabi bu sizin sayenizde oldu. Kafamda hiç sorular kalmadan gönül rahatlığı ile kızımı kurumunuza bıraktım, bırakıyorum. Öğretmenimize ve okul yönetimine çok teşekkür ederim.

Hayata ilk adımlarını sizin gibi kurumsal bir yuvada attığı için şanslıyız. Yönetici ve öğretmenlerimizin ilgi ve alakalarından dolayı da ayrıca teşekkür ederim. Öğretmenimizle istediğimiz zaman görüşebiliyor ve yaşanılan sorunları çözebiliyoruz. Servis öğretmenimiz ve servis şoförümüzün bize vermiş olduğu güvenden ve güler yüzlerinden dolayı gönül rahatlığı ile çocuğumu emanet edebiliyorum. Yapılan etkinliklerin eğitici ve öğretici olduğunu düşünüyorum. Ayrıca belirtmek isterim ki öğretmenimizin oğluma göstermiş olduğu ilgi ve alakası en önemlisi sevgisini mutluluğunu hiç eksik etmediği için çok şanslıyız.

Güler yüzlü ve ilgili öğretmenlerinizle aile sıcaklığını hissettiğimiz, güven veren bir kurum. Oğlumun ikinci evi.

Kızım 3 yıldır anaokuluna gidiyor. Ankana kıds bu süreçteki 4.okulumuz oldu. Fakat en iyiyi bu serüvenin sonunda bulduk. En güzel yılımız Ankana Kids’teki yılımız oldu. Her şeyi ile dört  dörtlük bir hizmet aldık. Fatma öğretmenimizin güzel kalbi, çocuklara olan sonsuz sevgisi ve sabrı her daim gülen yüzü bize rahat kaliteli eğitim öğretim yılı yaşattı. Şengül Başkaya müdürümüzün her probleme canla başla eğilmesi, her daim pozitif enerjisi gülen yüzü için teşekkürler  ANKANA KIDS.

Ankana Kids Ananokulu; çocuğumu 2 yıldır emanet ettiğim, gözüm arkada kalmadan bırakabildiğim vicdanlı, sevgi, saygı, güven, özverili, keyifli, güler yüzlü eğitim kadrosuyla hizmet veren bir kurumdur.

Ankana Kids sıcak, samimi ve güler yüzlü kadrosu ile ikinci bir ailemiz gibi, en kıymetlim olan çocuğumu içim çok rahat bir şekilde emanet ediyorum ve gözüm arkada kalmıyor. Başta öğretmenimiz olmak üzere hepinize çok teşekkür ederim.

Sabahın erken saatlerinde çocuğumuzu gözümüz arkada kalmadan gönül rahatlığıyla teslim ettiğimiz güzel öğretmenimiz iyi ki varsın, iyi ki varsın ANKANA.

Ankana Kids Anaokulu’nda oğlum Mehmet Giray Sarı 2 yıldır eğitim hayatına devam ediyor. Okulumuzda hem eğitim olarak hem de ilgi olarak öğretmenlerimizden çok memnunuz. Eğitimin ilk aşaması olarak tanıştığımız öğretmenlerimiz alışma safhasında bizlere çok yardımcı oldular. Uzun yıllar devam etmek dileğiyle sevgiler. 

En kıymetlimiz olan güzel evlatlarımıza kendini özgürce ifade etmeyi, şefkati, merhameti öğreten ve benimseten sevgili müdürümüz Şengül Hanım’a , biricik Gözde Öğretmeni’mize, bütün kreş öğretmenlerimiz ve çalışanlarına sonsuz teşekkürler.

Kreş seçiminde çok doğru karar verdiğimi düşünüyorum. Okul yönetimi ve öğretmenlerin ilk başladığımız günden beri ilgili davranmaları, güleryüzlü karşılamaları,  tüm detaylara önem vermeleri,  hem uzman hem anne gözü ile bakabilmeleri. Özetle yaptığı işin gerçekten hakkını veren, çok kıymetli  eğitmen ve öğretmenlere sahip olduğumuz için çok mutluyuz.  Sonsuz teşekkürler.

Geleceğin teminatı olan yavrularımızın fiziki gelişimlerinin yanında, ruhsal olarak da doyum noktasına ulaşmalarında biz ailelere yardımınız kuşkusuz oldukça büyüktür. Bu itibarla sevgili yavrularımızın sene sonu gösterilerindeki üstün emeğiniz takdire şayandır. Bizlere ve çocuklarımıza unutulmaz bir gün yaşattığınızdan dolayı başta Şengül Hanım’a, oğlumuz Emir Efe’nin üstünde her türlü emeği olan öğretmenimize ve diğer tüm öğretmenlerimize sonsuz teşekkür ederiz. İyi ki sizleri tanımışız.

Çok güzel sorunsuz bir yıl geçirdik. Çocuğum ve biz sizlerle bu bir yılı geçirdiğimiz için çok mutluyuz. Güler yüzlü ve tecrübeli her şartta yardımını esirgemeyen süper bir kadro çok teşekkürler ANKANA KIDS.

Ben çalışan bir anneyim, çalışan annelerin çocuklarını emanet etmek için bakacak iyi bir bakıcı yada güvenilir bir kreş bulmaları çok önemli ve çok zor. Hele de bizim gibi; bebeğinin sağlık sorunları olan ebeveynler için. Tedavi sürecimiz bittiğinde bize çocuğumuzun psikolojik olarak daha çabuk toparlana bilmesi için kreşe göndermemizin daha doğru olduğunu söylediklerinde çok tedirgin olmuştum; acaba benim kadar dikkatli davranabilirler mi, bir sıkıntı yaşar mı diye. Kreş arayışına girdiğimde ANKANA ailesi ile tanıştık, 2 yıldır bu ailenin içindeyiz. Öncelikle bize vermiş oldukları sonsuz güven, eğitim sistemlerinin oturmuş olması, konu ne olursa olsun istediğimiz an okul müdürümüze, öğretmenimize ulaşabiliyor olmamız, sorun ve taleplerimizle tüm samimiyetleriyle ilgileniyor olunması, çocuklarımıza karşı göstermiş oldukları sıcak yaklaşımları, sosyal aktivitelerin yeterli olması ve daha yazamadığım bir çok sebepten dolayı “ANKANA KIDS’i”  tercih ediyoruz. Başta tüm çocuklara anne sıcaklığı gösteren müdürümüze, öğretmenimize, bizi her zaman güler yüzü ile karşılayan servis öğretmenimize, servis şoförümüze ve tüm ANKANA çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

ANKANA KIDS; çocuklarımızı gözümüz arkada kalmadan emanet edebileceğimiz, tecrübeli, güler yüzlü, sevecen eğitim kadrosuyla vazgeçilemez bir kurum. Gerek müdiremiz Şengül Hanım, gerekse tüm öğretmenlerimiz evlatlarımızla bire bir ilgilenerek okul öncesi eğitimini en iyi şekilde verdiklerine inanıyorum. 2 senedir kızımın okul öncesi eğitiminde beraberdik. Umarım yeni senede anaokulunda da birlikte oluruz . Tüm ANKANA KIDS ailesine teşekkür ederim.