Etüt merkezleri Etimesgut Bağlıca

ETÜT MERKEZİ – ÇOCUK KULÜBÜ

ETÜTTE BİR GÜN

 

Etüt hizmetimiz, devlet okuluna giden öğrencilerimize sunduğumuz bir hizmettir. Sabahçı, öğlenci ve tam gün eğitim yapan okullara giden öğrencilerimiz için gruplarımız bulunmaktadır.

Sabah gruplarımıza kahvaltı ve öğle yemeği verilir. Öğrenci sabah evinden servis aracımızla alınır, öğleyin okuluna bırakılır. Öğleden sonraki gruplarımızda öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı verilir. Öğrenci öğleyin okulundan servis aracımızla alınır, akşam evine bırakılır. Tam gün eğitim yapan okullardan öğrencilerimiz öğleyin yemek için alınır, yemeği yedirildikten sonra tekrar okuluna bırakılır.

Öğrencilerimiz Ankana Kids Etüt Merkezi’nde; etüt öğretmenlerimiz eşliğinde günlük ödevleri yaptırılır, anlamadığı konular bireysel olarak anlatılarak pekiştirilir. Her gün İngilizce,  drama, halk dansları, modern danslar, satranç gibi bir etkinlik dersine girerler. Eve ödevlerini yapmış, günlük konuları anlamış ve pekiştirmiş şekilde gönderilmeye çalışılır.

Ankana Kids Etüt Merkezi’nde çalışan öğretmenlerimiz genellikle sınıf öğretmenliği, matematik öğretmenliği, fen bilgisi öğretmenliği, Türkçe öğretmenleri bölümlerinden seçilmektedir.

Ankana Kids Etüt Merkezi akşam 19:00’a kadar hizmet verdiği için, çalışan aileler için öncelikli tercih edilmektedir.