Etimesgut Kreş Ve Gündüz Bakımevi

gunduz-bakim-evi

Kreş seçimi aileler için son derece önemlidir. Ne de olsa çocukların hayata atacakları ilk adım kreşler ile olacaktır. Keza başarılı bir okul öncesi eğitimi uzun vadede eğitime hazırlık ve eğitimde başarıyı da beraberinde getirecektir. İşte bizler Kids Kreşi olarak sırf bunun için çaba sarf etmekteyiz. Birer eğitimci olarak bu alanda eşsiz deneyimlerimiz de mevcut. Ne de olsa sadece Kids Kreşi olarak değil, daha öncesinden kurmuş bulunduğumuz Anaşehir Koleji olarak da eşsiz başarılara imza atmış bulunmaktayız. Etimesgut kreş ve gündüz bakımevi olarak da Anaşehir Koleji’nde elde ettiğimiz başarıları sürdürmeyi amaçlamaktayız.

Kar Amacı Daima Geri Planda

Kids Kreşi olarak hiçbir zaman kar amacını ön plana koymuyoruz. Her zaman için öğrencilerimiz ile en yakından ilgilenecek ve hem küçük misafirlerimizi hem de onların ailelerini en iyi şekilde memnun edecek eğitimci kadrolarımız ile bu hizmeti sunuyoruz. Etimesgut kreş ve gündüz bakımevi olarak her daim öğrencilerimizi eğitim hayatlarına hazırlamak adına gereken çabayı sarf etmekteyiz.

Amacımız Aile Sıcaklığı

Ankara’da öğrencileri eğitim hayatlarına hazırlamakta en iyisini yapmamızın ve ailelerin işleri ile meşgul iken bizlere gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edebilecekleri bir adres olmamızın haklı gururu içerisindeyiz. Aynı zamanda çocuklarımıza birer anne şefkati ile yaklaşıyor ve onlara bir babanın koruyuculuğu ile sahip çıkıyoruz. Bu sayede Etimesgut kreş ve gündüz bakımevi bir an önce kurtulma amacı güdülen bir yer olmaktan çıkarak adeta çocuklarımızın evlerinden farksız hale geliyor. Bu da bizim en büyük gayelerimizden bir tanesi. Ne de olsa her zaman için çocuklarımıza aile sıcaklığını hissettirmeyi amaçlıyoruz.

Makul Fiyatlı ve Kaliteli Hizmet

Kreş ve gündüz bakımevlerinde pek çok zaman fiyatlar aşırı derecede uçuk seyredebiliyor. Bu durum da hem ailelerin güvenilir yerler bulmasını zorlaştırıyor hem de uzun vadede çocuklar için hayli zorlayıcı olabiliyor. Ancak bizler Kids Kreşi olarak her daim en makul fiyatlarımız ile en kaliteli kreş ve gündüz bakımevi hizmetini sizler ve çocuklarımız için sunuyoruz. Aynı zamanda bu hizmetimizde çocuklarımıza kendi çocuklarımızdan farksız bir özenle yaklaşıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Anaokulu Öğrencilerimizi mezun ettik başlıklı makalemizde etimesgut anaokulu ve etimesgut kreş hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın