Etimesgut Kreş Ve Anaokulları

Etimesgut Kreş Ve Anaokulları

2005 yılında faaliyete başlayan Ankana Kıds Eğitim Kurumları çatısı altında çalışmaya başlayan Etimesgut kreş ve anaokulları olarak sizlerin ve çocuklarınızın huzuru ve mutluluğu için faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. En önemli ilkemiz olan geleceğe sağlam adımlarla ilerleyen nesiller bırakmaktan hiç bir zaman ödün vermeden, doğru bildiğimiz yolda emin adımlarla ilerlemekten gurur duyuyoruz. Ankana KIDS adıyla çocuklarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geleceğimizi planlayarak kendimize güvenli bir yol haritası çiziyor ve bu yolda güvenle ilerlemek için üstün çaba sarf ediyoruz. Ankana KIDS emanet ettiğiniz sevgili çocuklarınızı kendi çocuklarımız olarak benimsiyor ve ve onları en az sizler kadar koruyup kolluyoruz.

Etimesgut Kreş Ve Anaokulları Okulumuzda Neler Var?

Küçük yaş gruplarına hitap eden bir kurum olarak Ankana KIDS çatısı altında çocuklarımızın gelişimine olumlu katkı sağlamak yolunda büyük çalışmalar yapıyoruz. Okulumuz Ankana KIDS kendine ait bahçesi olan müstakil bir yapıdır, bağımsız bir binası olup burada spor salonu, kütüphane, oyun odaları, etkinlik odaları, uyku odaları, mutfağı ve yemekhanesi bulunmaktadır. Ankana KIDS bahçe zemininde yumuşak granül malzeme kullanılarak tehlikelerden korunmaya çalışılmış ve bu bahçede bulunan eğitsel alanda çocuklarımızın eğlenerek eğitimini sağlamaktayız. Oyun parkında ise oyun oynayarak stresten arınmalarını sağlıyoruz.

Sınıflarımız Ve Eğitim Planımız

Okulumuzda sınıflarımız yaş gruplarına göre ayrılmıştır, dizaynları yaş grubuna uyacak şekilde düzenlenmiş ve uygun eğitim, oyun materyalleri ile hazırlanmıştır. Etimesgut kreş ve anaokulları eğitim planımız ise günlük daha sonra aylık ve yıllık olmak üzere 3 farklı program şeklinde uyarlanmaktadır. Ankana KIDS öğretmenlerinin çalışması ile oluşturulan planlar; eğitim koordinatörünün incelemesinden geçerek genel müdür ve kurucuların da onayları alınarak yürürlüğe konmaktadır. Ankana KIDS yaptığı eğitim planında Atatürk İlke ve Devrimleri ışığında Cumhuriyetine değer veren, sosyal, duyarlı, araştıran ve sorgulayan, sanata ve spora değer veren nesiller yetiştirmeye çalışmaktadır.

Etimesgut Kreş Ve Anaokulları Donanımlı Çocuklar yetiştiriyor

2 – 6 yaş aralığında çocuklara hizmet veriyoruz, 07:30 ve 18:30 saatleri arasında açık bulunuyoruz. Sınıflarımız 12 kişilik olup, okulumuzda psikolojik danışman desteği de bulunduruyoruz. Dans, görsel sanatlar, modern dans, tiyatro, drama, İngilizce, satranç gibi eğitici destekler ile eğitimimizi sürdürüyoruz. Okulumuz, Anaşehir Koleji kurucuları tarafından kurulmuş olup güveninizi sonuna kadar hak etmek için elimizden geleni yapıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Kreş Ücretleri başlıklı makalemizde Etimesgut Kreş Ücretleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın