Etimesgut Kreş Ücretleri

Etimesgut Kreş Ücretleri

2005 yılında eğitim ve çocuk gelişimi branşlarındaki uzman kişiler tarafından kurulan Ankara Kids 0-14 yaşa arası eğitim veren bir kurumdur. Eğitimdeki doğru ve planlı politikası ile yıllar boyunca Ankara’da birçok yere şube açmıştır. Kreşler eğitiminin ilk basamağını oluşturan yerlerdir. Çocukların eğitim hayatına kreşlerde yön verilir. O yüzden kreş seçimi büyük bir titizlikle yapılmalıdır. Etimesgut kreş ücretleri ve uygulanan eğitim programları için bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Etimesgut Kreş Ücretleri için göre Eğitim programlarımız

Verdiğimiz eğitim çocukların her yönünü destekleyen ve onlara özgüven aşılayarak geleceğe hazırlayan bir eğitim sistemidir. Drama, seramik, piyano, bale, yüzme, yabancı dil gibi birçok alanda eğitim programları uyguluyoruz. Grup oyunları ile öğrenmeyi daha kolay bir şekilde sunuyoruz. Kreşimiz ve diğer eğitim kurumlarımız hakkında bilgi almak için mutlaka bizi ziyaret ederek kendi gözünüzle görme imkanına sahip olun.

Yabancı dil eğitimi

Yabancı dil öğrenme yaşı dil için kritik dönem olan 2-4 yaşları arasıdır. Bunun farkında olarak her eğitim programlarımıza yabancı dil ekliyoruz. İlkokul ve ortaöğretimde İngilizcenin yanı sıra Almanca ve Rusça yabancı dili ile eğitim veriyoruz. Geleceğin bilim adamlarını yetiştirmeniz eğitimi sevdirmekten geçtiğini biliyor ve çağdaş eğitim programlarını benimsiyoruz. İnternet sitemizi ziyaret ederek yemek listesi, ders programları, servis ve ulaşım gibi konularda bilgi almanız mümkündür.

Servis ve ulaşım

Okulumuz hafta içi her gün sabah saat 7:30 akşam 19:00 arası açıktır. İstediğiniz takdirde servis kullanarak ulaşım sağlamanız mümkündür. Servis araçlarımızın bakımı düzenli olarak yapılmakta ve şoföre ek olarak servis ablamız hizmet vermektedir. Servis araçlarımız araç takip sistemi ile düzenli olarak izlenmektedir. Ücretler için yetkili müdürümüz ile görüşme talep ederek randevu alabilirsiniz.

Yemek listesi ve Etimesgut kreş ücretleri

Her ay yapılacak yemeklerin listesi siz değerli velilerimiz ile paylaşılmaktadır. Yemek listesi uzman diyetisyen tarafından hazırlanmakta olup her öğünde her besin öğesine yer verilmektedir. Çocuklar büyüme çağında oldukları için yemek listesi hazırlanırken titizlikle davranılmaktadır. Kullanılan her besin öğesi doğal ve organik olarak seçilmektedir. Ana öğünler kadar ara öğünlere de dikkat edilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Kreş Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın