Etimesgut Kreş Fiyatları

Etimesgut Kreş Fiyatları

Çalışan ebeveynlerin ortak sorunu okul öncesi dönemde olan çocuklarını kime emanet edecekleri konusudur. Biz kreş hizmeti firması olarak Ankara ilinde Ankara Kids Kreşi olarak mevcudiyet göstermekte ve okul öncesi dönemde olan çocuklarınıza bakmayı görev olarak bilmekteyiz.

Etimesgut Kreş Fiyatları ve Okulumuzun Özellikleri

Ankara’nın farklı mahallelerinde bulunan kreş merkezlerimizden biri olan ve ücretler konusunda gayet makul olup bu fiyatlar dahilinde sabah kahvaltı, öğlen yemeği ve ikindi öğünü verilmekle birlikte öğretmenlerin yaş gurubuna uygun etkinlikleri yer alır. Kreşimizde her sınıfın bir ismi olmakta ve her yaş için ayrı sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıf sayıları Milli Eğitim Bakanlığının Kreş yönetmeliğinde belirtilen sayının üstünde olmamaktadır. Sınıf öğretmenleri eğitim fakülte çıkışlı olmakla birlikte muhakkak pedagojik formasyonu tamamlayan kişilerden seçilmektedir. Sınıf ablaları çocukların ihtiyaçlarını karşılayacak yetenekte olup, okul temizlik ve hijyen konularına aşırı hassasiyet göstermektedir. Etimesgut kreşleri için oyun bahçemiz ve uyku odamız mevcuttur.

Tercihiniz Biz Olmalıyız

Ebeveynlerin aradıkları fiziki özelliklerin tamamına sahip olan kreşimiz kamera sistemi ile izlenebilmektedir. Güvenle emanet edeceğiniz çocuklarınızı güvenle teslim alırsınız. Kreş olarak bizi tercih ettiğinizde çocuklarınız 08.00-17:00 arası güvenilir ev sıcaklığındaki ortamlarda bakılmaktadır. Sosyalleşme açısından, oyun arkadaşı edinmesi açısından, televizyon gibi diğer elektronik eşyalara bağımlılıktan uzak olan çocuklarınız bir sonraki okul dönemine de zorlanmadan hazırlıklı ve donanımlı geçiş yaparlar.

Çocukların kendilerini ifade etmeleri ve özgüvenleri gelişir. Kişisel bakımları ve sorumluluk edinmeleri kolaylaşır. Paylaşmayı öğrenirler. Kreşimiz Ankara Kids çocukların fizyolojik ve psikolojik alt yapısını sağlam olarak inşa etmede olumlu etki oluşturur.

Bu kadar zamanı belki siz bile çocuklarınıza ayırma fırsatı bulamazsınız. Etimesgut kreş fiyatları araştırması sonrasında kreşimizi tercih etmemeniz mümkün değildir.

Etimesgut Kreş Fiyatları Uygun ve Güvenilir

Ankara’da hizmet veren Ankara Kids Kreşimiz fiyat performan olarak bir çok kreş baz alındığında içerisinde en uygunudur. Bu fiyatlara servis dahil olmamaktadır. Ancak servis ve kreşimiz güven ve işbirliği içerisinde hizmet etmektedir. Uzun süreden beri sektörde faaliyet gösteren kreşimiz güvenilirliğini uygulamalarında göstermektedir. Gelecek nesiller olarak baktığımız çocukları topluma faydalı hale getirmek için aileden sonra üzerimize düşenleri yapmaktayız. Ahlaki değerler eşiğinde yetişmeleri ve gelecekte güzel bir dünyada yaşamaları için alt yapılarına büyük katkı sağlamaktayız. Güvenlik konusu tartışmasızdır.

Bir önceki yazımız olan Etimesgut Kreş Tavsiye başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın